MÖBLER / Kistor / Kista 9579631
nr 957 9631
Kista
omkring 1800, längd: 52 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 april 2015
kl 19:15:24
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Pakistanska mattor
Kista
Kondition: slitage, skador
nr 957 9631
Kista
omkring 1800, längd: 52 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 27 april 2015 |
Pakistanska mattor